Nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie z tytułu OC?

odszkodowania z OC95 %  Polaków jest nieświadomych tego jak uzyskać odszkodowanie z tytułu OC . Większość z nas nie jest uświadomiona jak… postępować w momencie stłuczki lub wypadku.

Panuje wśród nas przekonanie, że zawsze można się jakoś dogadać. Uważam to jako podstawowy błąd. Nie należy się nigdy bać wezwania policji. Zawsze należy wezwać policję na miejsce stłuczki lub wypadku. Dokumentacja z policji i pogotowia jest najważniejszym dowodem do tego aby uzyskać odszkodowanie z tytułu OC w maksymalnej kwocie.

Z badań wynika, że Polacy są nieświadomi tego, co naprawdę należy im się tytułu OC. Należy wiedzieć o tym, że towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają nam około 20% tego co naprawdę nam się należy.

Kodeks Cywilny w art. 415 mówi: Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia”. Jednocześnie według art. 6 tegoż kodeksu, to na poszkodowanym ciąży udowodnienie rozmiarów poniesionych szkód. – Wg. statystyk aż ok. 95% Polaków nie otrzymuje wcale lub mniej niż tylko 20% należnego im odszkodowania.

Wiele osób boi się walki z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasze Centrum pomocy jest zawsze do Waszej dyspozycji. Pieniądze leża na ziemi. Nie oddawajmy nikomu tego co nam się według prawa należy. Jeżeli znasz kogoś kto miał stłuczkę lub wypadek to nic prostszego jak skontaktować się z nami. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

Gwarantujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu maksymalnej kwoty odszkodowania. Bez żadnych obaw i kosztów początkowych będziemy walczyć o maksymalną kwotę odszkodowania jakie Ci się należy. Prowizję pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania!!!

  Nadal nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie z tytułu OC?

Najprostszym rozwiązaniem jest kontakt z nami. Wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku. Ale oprócz tego muszę Cię poinformować o czym o czym mało kto wie. Uważaj. Zapewne o tym nie wiedziałeś.

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *