Czy zastanawiałeś się na tym jak długo pracujemy?

 

jak długo pracujemy

Raczej mało kto zwraca uwagę na to jak długo pracujemy.

Statystyki są straszne. Na samą myśl o tym jak Polacy pracują jeżą

się włosy na głowie. Ale biorąc pod uwagę to, że…

zarabiamy w zasadzie najmniej w Unii Europejskiej. Najniższa krajowa wynosi w Polsce 370 euro, gdzie dla przykładu we Francji wynosi 1430 euro. Francuzi dla przykładu pracują średnio 35 godzin tygodniowo a Polacy 41 a nawet więcej w obawie przed utratą pracy. Może to i dobrze o nas świadczy ale jakby nie było to trzeba sobie powiedzieć szczerze, że to czysty wyzysk. Często zastanawiałem się nad tym jak długo pracujemy.  Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że dalej tak być nie może. Porównując to jak długo pracujemy do tego jak mało zarabiamy postanowiłem zmienić swoje życie. Zauważyłem, że ludzie sukcesu pracują również długo ale stopniowo zarabiają coraz więcej w przeciwieństwie do osób pracujących na etacie.

Tak więc teraz wiesz już jak długo pracujemy i co z tego mamy.

 

Pomyśl o tym jak można to zmienić. Zastanów się również nad tym czy chcesz nadal pracować ciężko i długo na etacie ciągle za tak niską płacę. Jeżeli chcesz to zmienić to mam dla Ciebie propozycje. Przy jednakowym nakładzie pracy możesz stopniowo zarabiać coraz więcej. Co o tym sądzisz?  Pamiętaj o jednej zasadzie. trzeba pracować mądrze a nie ciężko. Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że trzeba to koniecznie zmienić. Ruszyłem w poszukiwanie pracy w internecie. Znalazłem firmę z którą teraz współpracuję i jestem bardzo zadowolony ponieważ jestem w grupie najlepszych liderów i co najważniejsze o trzymałem wszystkie niezbędne narzędzia. Praca którą wykonuję daje mi satysfakcje i zadowolenie a co najważniejsze pracuję kiedy chce i ile chce bez ograniczeń czasowych i bez szefa nad głową. Jestem sam dla siebie szefem a moje dochody z miesiąca na miesiąc rosną. Myślę, że budowanie dochodu pasywnego jaki można osiągnąć pracując w internecie jest wspaniałą rzeczą, dającą wiele możliwości. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie to serdecznie zapraszam do współpracy życząc wielu sukcesów i miłej pracy w gronie miłych ludzi. Zdecyduj już teraz jaki będzie w przyszłości Twój los. Taka szansa może się nie nadarzyć.

 

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

2 komentarze

  1. 17.11.2013

    40 40 40 takie obecnie zasady pracy, gdzie ZUS wielu ma opłacany z 48 złotych, ile zyska?
    Ludzie tacy jak Marek wiedzą co robią.
    Zyczę powodzenia

  2. 16.04.2013

    Słuszna decyzja, gratuluję, też podpisuję się pod tymi słowami oraz życzę wszystkim nieprzeoczenia szansy na lepszy los.

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *