Czy zastanawiałeś się jak szybko zarobić pieniądze na najzwyklejszej czynności, którą wykonujesz na co dzień?

jak szybko zarobić pieniądzeChcesz szybko zarobić całkiem niezłą kasę? Na to pytanie ponad 90%  ludzi odpowie TAK. Z własnego doświadczenia powiem Ci że nie jest to takie trudne jakby się wydawało. To tylko i wyłącznie…
kwestia tego jak podejdziesz do tematu. Przede wszystkim musisz wiedzieć co chcesz osiągnąć, do jakiego dążysz celu. Jak w każdej pracy tak i w pracy przez internet trzeba systematycznie powtarzać te same czynności. Nie jest to trudne. Musisz tylko być zdyscyplinowany, pilnować swojego biznesu, ale co najważniejsze pamiętać o tym że siła leży w grupie. Tak wiec to czego się uczysz musisz przekazywać innym osobą które są w twojej grupie. Jeżeli nauczysz ich robić to co ty już umiesz poprawnie robić to osiągniesz sukces szybciej niż sobie wyobrażasz.

To jedna z podstaw tego jak szybko zarobić pieniądze.

Mogę to powiedzieć z własnego doświadczenia. To czego nauczyłem się od liderów w naszej grupie i pokazałem jak to się robi moim współpracownikom teraz procentuje, bo lepiej mieć 1% z pracy tysiąca ludzi niż 100% z własnej pracy. W grupie jesteśmy w stanie osiągnąć dużo więcej. Oprócz tego jest jeszcze wiele czynników o których dowiesz się na moim blogu które mówią jak szybko zarobić pieniądze pracując przez internet.
Osoby znajdujące się w naszej grupie mogą to potwierdzić, że siła leży w grupie. Pomagamy sobie wzajemnie w każdej kwestii, wspieramy się i w ten własnie sposób osiągamy sukcesy. To własnie między innymi po to stworzyłem też mojego bloga, aby przekazywać Wam na bieżąco informacje potrzebne do zarabiania przez internet na najprostszej czynności jaką wykonuje każdy z nas na co dzień. Sprawą oczywistą jest przecież że zakupy robi każdy z nas i to codziennie. Osiągnąć można wszystko, a zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie. Nikt nie jest w stanie Ci pomóc jeżeli Ty sam nie będziesz chcieć. Chcąc cokolwiek osiągnąć trzeba również zmienić swoje przyzwyczajenia. Trzeba się poświęcić. Tak jest w każdym biznesie. Niema nic za darmo. Podam Ci najprostszy przykład. Jesteś fanem jazdy Mercedesem, masz już mercedesa, jednak pewnego dnia przyjdzie do Ciebie przedstawiciel BMW i powie Ci, że jak będziesz od dziś jeździć BMW to będziesz mógł korzystać z darmowego tankowania. Po prostu firma będzie płacić za Twoje paliwo. CZY ZMIENISZ PRZYZWYCZAJENIA I BĘDZIESZ OD DZIŚ JEŹDZIĆ BMW? Podejrzewam że Tak. I właśnie w ten sposób można zarabiać na wielu rzeczach. To tylko i wyłącznie zmiana przyzwyczajeń. Myślę że na tym przykładzie zrozumiałeś jak szybko zarobić pieniądze. Teraz zastanów się dokładnie czy chcesz zmienić swoje przyzwyczajenia i zacząć zarabiać na codziennych zakupach. Jeżeli Twoja odpowiedz jest twierdząca to skontaktuj się ze mną a powiem Ci co należy zrobić w następnych krokach. Zapewniam że otrzymasz pełne wsparcie ode mnie i całego zespołu doświadczonych liderów, a dla osób które zdecydują się na poważną współpracę mam specjalny prezent.
jak szybko zarobić pieniądze

Nadal nie wiesz jak szybko zarobić pieniądze?

 

 

 

 

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

12 komentarzy

 1. 31.07.2013

  Współpraca z Familo, to jak DARMOWE TANKOWANIA samochodu BMW, w zamian za zmianę przyzwyczajeń. Jasne jest to dla wszystkich. Myślę że po takim porównaniu, każda logicznie myśląca osoba jest w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski.

 2. 17.06.2013

  Całkowicie się z Tobą zgadzam. Trzeba być systematycznym w działaniu i dawać wsparcie swoim partnerom. Bez tego nie uda się zbudować biznesu, który będzie dawał dochód.
  Dając innym wiedzę sami się uczymy.
  Jak dużo włożysz to dużo wyjmiesz.
  Pozdrawiam

  • 18.06.2013

   Wiele osób zawiodło się na nieuczciwych propozycjach zarobku w Internecie i dlatego patrzą nieufnym okiem na różnego rodzaju pracę np MLM.
   Familo to nie MLM ,Familo to Firma Zakupowa , której można zaufać.

 3. 31.05.2013

  Najważniejsza jak napisałeś , jest systematyczność działań.Im bardziej zdyscyplinowana , tym szybszy efekt , chociaż nie ma co liczyć na piorunujący wynik od razu.Potrzeba trochę cierpliwości, ale to się opłaci z czasem. Większość kojarzy szybki zysk wyłącznie z grami typu Lotto. Nie mogą sobie wyobrazić , że można dużo szybciej zarobić na wiedzy, jak zyskać nie ryzykując ani grosza.

 4. 31.05.2013

  Nawyki można zmienić zawsze gdy zmuszają nas ku temu okoliczności.
  Czy robiąc zakupy w Familo musimy zmienić aż tak wielkie nawyki?
  Raczej nie ,bo przecież te same zakupy każdy robi w sklepie obok siebie. Czy nie wygodniej usiąść przy komputerze w swoim sklepie Familo i w komfortowych warunkach zapełniać swój koszyk ?Na ostatnią dostawę czekałam tylko jeden dzień.

 5. 31.05.2013

  Świetne porównanie z tymi markami samochodów 🙂
  Otóż to, ważne są korzyści i czasami dla ich uzyskania, po prostu opłaca się zmienić swoje przyzwyczajenia.
  Przykład z tankowaniem za darmo jest genialny.
  A w porównaniu z tym co proponuje Familo, zupełnie adekwatny.
  Problem polega na tym, ze odzwyczaja się nas od umiejętności wyciągania tak logicznych wniosków.
  A niektórzy zwyczajnie nie potrafią przeliczyć najprostszych rzeczy i wyrazić ich w postaci konkretnych korzyści.
  Muszę to wykorzystać na mojej prezentacji 🙂

  • 01.06.2013

   Piotrze, wybór marek samochodów nie był całkiem przypadkowy. Wiele osób ma zdanie, że jak jeździ się tymi markami to jest się osobą zamożną. Wybrałem te marki aby pokazać również ludziom zamożnym, szukającym stabilnego dochodu pasywnego jak można w prosty sposób przy współpracy z Familo zbudować taki dochód pasywny. Familo jest przecież nie tylko dla osób mało zarabiających ale dla wszystkich chcących w przyszłości żyć spokojnie dzięki dochodowi pasywnemu.

 6. 30.05.2013

  To zdradzę Tobie Marku! Też mam lekturę do zaoferowania (jeszcze nie obiecuję więc ciiii) 4-ro częściową. Na kilkanaście dni przed tragicznym zejściem ktoś mi ją podarował ze słowami.
  „To będzie Twój talizman” – Nie wiedział, że ten talizman stał się najcenniejszym spadkiem jaki mógł zostawić.
  To spadek, ktorym należy się dzielić. Zawsze szukałam sposobu na to. I znalazlam 🙂 – Internet.

  • 31.05.2013

   Osobiście powiem szczerze, że zanim zacząłem przygodę z internetem to ktoś z moich z znajomych polecił mi wspaniały film SEKRET. Buduje mnie do dziś. Oglądam go często i polecam.

 7. 30.05.2013

  Ależ dałeś porównanie Marku. Przesiąść się z Mercedesa do BMW – Czy Ty nie wiesz, że mężczyźni wierniejsi są samochodom niż kobietom? A może dając to porównanie kobietę miałeś na uwadze? Kobiety bardziej praktyczne są i chętnie zaoszczędzą na paliwie.

  A jaki masz prezent? Może ja się zdecyduję – lubię dostawać preznty 🙂

  • 30.05.2013

   Powiem szczerze, że nie miałem na myśli kobiety bo gdyby ktoś mi dał taką możliwość to ja przesiadłbym się bez zastanowienia. To właśnie dzięki zmianie przyzwyczajeń w robieniu zakupów zarabiam całkiem niezłe pieniądze z Familo. Prezent jest naprawdę kuszący. Każdy kto zdecyduje się na poważną współpracę w mojej grupie otrzyma ode mnie wspaniałą lekturę, która pomogła mi w życiu.

 8. 30.05.2013

  “Jak nie włożysz to nie wyjmiesz” mówi stare przysłowie. Rzeczywiście, “aby zrobić biznes, trzeba włożyć” – w przypadku Familo też trzeba włożyć, ale nie koniecznie pieniądze. I to odróżnia Familo od innych biznesów. Nie każdy ma pieniądze aby “włożyć”, ale każdy znajdzie trochę czasu aby zrobić codziennie zakupy. Ponieważ “czas to pieniądze”, więc chcąc nie chcąc, aby zrobić zakupy każdy “wkłada pieniądze”, ale w innej postaci, a mianowicie w postaci czasu. Zastanówmy się teraz, czy te pieniądze zostały dobrze zainwestowane?? Odpowiedź jest w komentowanym wpisie i innych na tym blogu.

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *