Lyoness cashback card

  Cashback Card Lyoness i jej działanie.

Na wstępie zanim przejdziemy do szczegółów Cashback Card Lyoness powiedzmy sobie kilka słów na temat firmy Lyoness. Firma powstała w …
Austrii w roku 2003 a jej założycielem jest Hubert Freidl. Lyoness jest wspólnotą zakupową działającą w oparciu o marketing rekomendacyjny. Firma działa w ponad 47 krajach na świecie i ma grubo ponad 50 000 partnerów handlowych. Członkiem wspólnoty zakupowej Lyoness można zostać zapisując się przez osobę rekomendującą. Rejestracja jak i udział w programie lojalnościowym jest całkowicie darmowe – bezpłatne. 

Cashback Card Lyoness

otrzymuje każdy z uczestników. W zależności od potrzeby kartę tą można posiadać w trzech różnych formach. Występuje ona w formie plastikowej karty formatu karty kredytowej, w formie elektronicznej na smartfonie oraz w formie papierowej którą można sobie w każdej chwili wydrukować.

Przejdźmy teraz jedna do tego co najważniejsze. Jakie korzyści daje nam posiadanie Cashbac Card LyonessKażdy z uczestników programu Lyoness otrzymuje przy zakupie u partnera handlowego Lyoness zwrot pieniędzy w postaci Cash back ( zwrot pieniędzy ), Shopping Point oraz Shopping Point Deals. W zależności od partnera handlowego Cashback wynosi do 5%. Tak ale to jeszcze nie koniec korzyści jakie daje posiadanie Cashback Card Lyoness. Polecając dalej swoim znajomym i przyjaciołom taką formę robienia zakupów, zyskujesz do 0,5% bonusu przyjacielskiego od każdego dokonanego przez nich zakupu. Bonus ten dotyczy bezpośredniej i pośredniej linii rekomendacji. Możliwości jest jeszcze więcej ale to już temat na następny artykuł.

Mam nadzieję, że teraz już wiesz jak to działa. Nie pozostaje mi nic innego życzyć udanych zakupów u naszych partnerów handlowych i czerpania jak największych korzyści z zakupów.

Jeżeli masz pytania to zapraszam do kontaktu ze mną. Więcej informacji na http://adamowskimarek.pl/kontakt/ 

Klikając w zdjęcie Cashback Card Lyoness możesz CAŁKOWICIE ZA DARMO zarejestrować się do Programu Lyoness i czerpać nieograniczone korzyści z zakupów. W polu komentarz proszę wpisz kraj w jakim najczęściej przebywasz.

Lyoness cashback card

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

2 komentarze

  1. 11.01.2016

    Korzyści jest wiele a możliwości jeszcze więcej, warto je poznać. Polecam, znajdź mnie w Internecie.

    • 13.01.2016

      Tak to prawda. Korzyści jest wiele a możliwości jeszcze więcej. Nie warto tracić czasu ponieważ upływa on nie ubłagalnie a korzyści i możliwości realizacji swoich planów i marzeń uciekają nam między palcami. Nie przepuść więc szansy jaka stoi przed Tobą. Klikając w link dowiesz się więcej http://www.mylyconet.com/90329162/your-endless-possibilities

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *