Uzyskanie odszkodowania z OC nie należy do najłatwiejszych spraw.

Wypadki

 

Uzyskanie odszkodowania z OC jest na pozór dość proste. Po kolizji lub wypadku tradycyjnie wzywamy pomoc. Policja, pomoc drogowa a w wielu przypadkach nawet  pogotowie ratunkowe. Zapewne …

wielu z Was spotkała już taka sytuacja. Jednak w tym momencie dla wielu osób rozpoczyna się piekło związane z walką z ubezpieczycielem o otrzymanie odpowiednio wysokiego odszkodowania z OC. Bardzo wielu z nas nie ma nawet pojęcia o tym ile i za co nam się w ogóle należy z ubezpieczenia OC sprawcy.

 

Kwoty, które otrzymujemy z ubezpieczeń są śmieszne w porównaniu do tego co nam się tak naprawdę należy. Jest to zazwyczaj kwota nie przekraczająca 20% tego co powinniśmy otrzymać. W momencie kiedy zaczynamy walczyć z ubezpieczycielem o większą sumę odszkodowania dostajemy kilka groszy więcej w zamian za podpisanie ugody mówiącej o tym, że nie będziemy już ubiegać się o dalsze zwiększenie odszkodowania. Jednak suma tego odszkodowania z OC nadal jest daleka od tej, która nam się tak naprawdę należy. Dlatego radzę takiej ugody nigdy nie podpisywać i skontaktować się z naszym Centrum pomocy, które wywalczy dla was pełną sumę odszkodowania. Zgłaszając sprawę do nas możecie być pewni, że wasza sprawa jest rękach doświadczonych, kompetentnych fachowców. To oni pokierują wszystkim od początku do końca. Pomoc naszego centrum jest wielostronna i fachowa.

   Uzyskanie pełnej sumy odszkodowania z OC sprawcy na własną rękę jest wręcz niemożliwe.

Wielu z was zapewne zna osoby w swoim otoczeniu, które potrzebują pomocy. Może ktoś bliski,sąsiad,znajomy miał wypadek lub stłuczkę. Poinformuj ich o naszym istnieniu i bądźcie zabezpieczeni na przyszłość. Oddając sprawy w nasze ręce możecie być pewni, że kiedykolwiek będziecie uczestnikami jakiegokolwiek wypadku lub stłuczki otrzymacie pełną sumę odszkodowania. Wypadki chodzą po ludziach i o tym trzeba pamiętać. Nawet przy najmniejszych szkodach możecie dostać całkiem nie małe odszkodowanie. Podam przykład kobiety, która miała wypadek na rowerze. Skończyło się tylko na drobnych odrapaniach i potłuczeniach. Pani ta otrzymała odszkodowanie od ubezpieczyciela w wysokości 120 złotych. Śmieszne pieniądze. Jednak ktoś jej polecił nasze centrum pomocy. Pani ta po naszej interwencji otrzymała od nas informację, że należy jej się UWAGA 9 tysięcy złotych. Wprost niewiarygodne ale prawdziwe. Można by takich przykładów przytaczać tutaj bardzo wiele.

Kontaktując się z nami będziesz zawsze zadowolony i pewny, że żaden ubezpieczyciel wypłaci Ci mniej niż Ci się należy.

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

4 komentarze

 1. 25.11.2013

  Brawo!!!! Ukazał się wspaniały artykuł. Nieszczęścia chodzą po ludziach dlatego w razie czego warto wiedzieć do kogo się udać.
  Serdecznie pozdrawiam.

 2. 25.11.2013

  Zgadzam się z Tobą, że aby uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie należy korzystać z usług dobrej kancelarii.
  Oczywiście można dochodzić roszczeń na własną rękę ale tak jak napisałeś może się zdarzyć, że ubezpieczyciel zaproponuje niewspółmiernie niskie odszkodowanie i przy okazji podsunie do podpisu ugodę, która zamknie drogę do odwołania.
  Można też korzystać z usług prawnika ale zazwyczaj trzeba najpierw mu zapłacić a nie każdy ma na to pieniądze. Poza tym nie wiemy czy specjalizuje się w tego typu sprawach i jaki będzie wynik.
  Firma zajmująca się tylko odszkodowaniami dochodzi roszczeń w kwotach adekwatnych do poniesionego uszczerbku na zdrowiu i co ważne nie trzeba płacić z góry za usługę.

  Pozdrawiam,
  Jacek Pastuszko

 3. 24.11.2013

  Wszystko pięknie a nawet ciekawie. Warto wiedzieć gdzie w razie potrzeby należy się zwrócić. Nie jest chyba zależne od regionu w kraju?

  • 24.11.2013

   Grażynko, jak najbardziej działamy na terenie całego kraju i pomagamy każdemu kto się do nas zgłosi. Oprócz tego serdecznie zapraszam na nasze webinary informacyjne, gdzie można dowiedzieć się jeszcze więcej.Kontaktując się ze mną udzielam informacji kiedy i z jakiego linku można brać udział w takich spotkaniach informacyjnych.

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *