Powroty do domu bywają różne.

 

powroty do domu

No tak powroty do domu – kto to lubi ? Różnie z tym bywa.

Zapewne każdy ma inne podejście do tych powrotów.
Jednak ja chciałbym nie tylko o tym jakie są powroty do domu.

Ponieważ mogą one być różne i każdy z nas ma różne zdanie
na ten temat, to ja chciałbym powiedzieć teraz o …….

Powrotach do tego co było. Myślę, że ten temat może wiele osób zainteresować.
Można by wiele na ten temat pisać. Ja powiem, że zawsze wracam chętnie w rodzinne strony. Właśnie wróciłem z powrotem nad morze gdzie mieszkam. Odwiedziny w rodzinnych stronach uważam za udane. Widziałem najbliższe mojemu sercu osoby. Super udany wyjazd.

       Powroty do domu tego w którym się mieszka też mają też swoje dobre strony.Tak jak i powroty w rodzinne strony.

 

Ok wszystko wiecie na temat mojego powrotu do domu. Znów jestem na moim miejscu pracy i oczywiście nie zapominam o Was. Zostawiamy teraz powroty do domu w spokoju a zajmijmy się powracaniem do tego co było. Myślę, że powracanie do tego co było raczej niema sensu. Ja osobiście zostawiam to co było w tyle. Są wyjątki ale rzadko powracam do tego co było. Uwielbiam wracać do tego jak kiedyś żyłem a jak żyję teraz. Po prostu uwielbiam podziwiać efekty mojej pracy. Pracując kiedyś na etacie nie miałem takich możliwości jak dziś. Dzięki temu, że podjąłem decyzje i dążę do celu jakim jest wolność finansowa, budowanie własnego biznesu i posiadanie dochodu pasywnego mogę dziś robić prawie wszytko na co mam ochotę. Jest jeszcze kilka takich rzeczy na które sobie nie mogę pozwolić ale jestem coraz bliżej osiągnięcia moich celów. W tym miejscu mam dla Ciebie radę. PAMIĘTAJ – nie nękaj się tym co było a porównaj sobie tylko
to co było do tego co jest i wyciągnij wnioski jakie efekty przyniosło Twoje dążenie do celów, które chcesz osiągnąć. Może  trzeba coś zmienić  żeby było lepiej ?

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge