Pozdrowienia z mojego miasta.

 

pozdrowieniaPozdrowienia z Wrocławia. Może jeszcze nie każdy z was wie, że pochodzę z Wrocławia. To tu się urodziłem i żyłem aż do 15 roku życia. Zawsze lubię tu wracać i podziwiać jak zmienia się moje rodzinne miasto. Kto był choć raz we Wrocławiu to zapewne przyzna mi rację, że Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Pozdrowienia, ok już były a teraz…. troszkę o mnie i o tym co porabiam i porabiałem. Jak każdy z nas robiłem wiele rzeczy. Były ciekawe ale też i były te mniej ciekawe. W różnych miejscach świata bywałem i jak co roku o tej porze wysyłałem do wszystkich pozdrowienia i życzenia świąteczne jak nakazuje tradycja. W tym roku również chciałbym zrobić to samo.

Pozdrowienia i życzenia świąteczne

dla wszystkich moich znajomych i przyjaciół. Na samym początku życzę wszystkim tego co jest moim zdaniem najważniejsze DUŻO ZDROWIA. Jak będziecie zdrowi to spełnią się Wam marzenia-czytaj osiągniecie cele-jednym słowem będziecie szczęśliwi. Skoro Wielkanoc to również smacznego jajka, mokrego dyngusa, wesołego Alleluja.

Ok, pozdrowienia były, życzenia również więc teraz czas na skromny prezent. Zapewne prawie każdemu brakuje czasu żeby można było więcej go spędzać z najbliższymi tak jak w święta no sprawą oczywistą jest że w dzisiejszych czasach finansowo mało komu dodrze się powodzi. Dlatego pragnę pokazać Wam, podarować wspaniały sposób na to żebyście mieli więcej czasu i pieniążków. Serdecznie zapraszam i jeszcze raz pozdrowienia z Wrocławia.

http://adamowskimarek.pl/wspolpraca/familo-spolecznosc-konsumencka/

Wszystkiego dobrego, pozdrowienia z Wrocławia.
Pozdrowienia pa pa do następnego razu.

 

3 komentarze

 1. 29.03.2013

  Marku,
  Wielkanoc to czas radości i nadziei, oraz przemyśleń.
  Tradycja i symbole tych dni niosą ze sobą ważne przesłanie dla nas wszystkich.
  Przyjmij serdeczne me życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt. Niech czas spędzony w gronie najbliższych przyniesie wsparcie i zrozumienie, a życzenia zdrowia i radości , sukcesy w codziennych działaniach.
  życzę samych słonecznych dni w tych trudnch i burzliwych czasach.

 2. 28.03.2013

  Marku życzę ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół 🙂

  • 29.03.2013

   Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego oraz rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge