Podglądaj jak wygląda życie na gorąco.

 

życie na gorąco

Trochę zapewne jesteś zdziwiony i zbytnio nie wiesz jak brać

   

      życie na gorąco. To taka moja jakby recepta dla Ciebie jak …..

 

 

to się robi. Abyś i ty nie popełniał takich błędów jak ja i mógł prowadzić spokojne, szczęśliwe życie. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie to może być proste.

Jak każdy z nas tak i ja popełniam błędy. Jak to mawiają – niema świętych. Każdy z nas ma coś za skórą i popełnił nie jeden błąd.

Zobacz jak brać życie na gorąco.

W brew pozorom nie jest to trudne. Musisz po prostu wiedzieć co chcesz w życiu osiągnąć i zastanowić się nad tym jakie masz w życiu cele. To bardzo ważne. Wcześniej wspominałem, że popełniałem błędy. Różnie bywało, różne rzeczy się robiło. Jednak cały czas będąc jeszcze kawalerem miałem jeden wielki cel. Poznać kobietę z którą spędzę resztę mojego życia. Po jakimś czasie spotkałem. Tak więc osiągnąłem jeden z moich celów. Kidy pierwszy raz ją zobaczyłem to od razu powiedziałem sobie – chłopie bierz życie na gorąco – to jest ta kobieta. Decyzja podjęta była dosłownie natychmiast po pierwszym spotkaniu. W taki oto sposób jesteśmy razem już siedem lat.

Jakby Ci to powiedzieć. Brać życie na gorąco to moim zdaniem podejmowanie decyzji na tak zwane już. Nie odkładanie decyzji na później. Jak nie zrobisz tego już to potem
na pewno tego nie zrobisz. Wiem to z własnego doświadczenia i dla tego przegapiłem w życiu wiele rzeczy, okazji jak to mówią życiowych. Dziś żałuję ale niestety tego nie da się już naprawić. Może to trochę dziwne ale niestety prawdziwe. Wiele osób traci szanse życiowe nie podejmując decyzji na gorąco.

Tak więc teraz myślę, że po części mnie rozumiesz a odwiedzając mojego bloga częściej na pewno dowiesz się jeszcze wielu ciekawych rzeczy i będziesz mnie obserwować. Pozdrawiam i do następnego razu. Wszystkiego dobrego.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge